פוסטים

העיר איסטנבול

העיר איסטנבול
צוות ביטיפלוס

צוות ביטיפלוס

נכון שבירת טורקיה היא אנקרה עם 3 וחצי מיליון איש יותר מ 15 אוניברסיטאות. עם אתרים בודדים שראויים לתשומת לב : אבל אנחנו נפרוש כאן את נפלאותיה של העיר הגדולה הבירה הלא רשמית איסטנבול.

העיר הגדולה עם כ 15 מיליון אזרחים. שדהה תעופה בינלאומי צמוד לעי, תעבורה של כמיליון נוסעים , עיר שמתפרסת על שתי יבשות אסיה ואירופה מחוברת בגשר חדש מעל מיצרי הבוספורוס. לפחות שלושה ימים אפשר לבלות בעיר ולטייל בשווקים במסגדים ענקיים.
לערוך קניות שאנחנו אוהבים. הסוחרים בעיר ממש אוהבים אותנו הישראלים. נפרוש כאן מספר אתרי תיירות עירוניים יחד עם אפשרות טיולי כוכב בסביבה.
שופינג ברובע נישנטאשי / רחוב איסטיקלאל /שוק התבלינים/הבזאר הגדול/המסגד הכחול סולטאן אחמט /חצי יום ארמון טופקאפי/ כנסיית איה-סופיה מרובת הצבעים ציורים וקדושה/שייט במפרץ הזהב עם תצצפית על המבנים שעל שפת הנהר./ חצי יום ברובע
סולטאנאחמט/כנסיית איה איריני /ארמון דולמבחצ'ה/מסגד הסולימניה/ שני מוזיאונים לאמנות ולימייה/ עולים לנקודת תצפית מצודת רומלי / היסארי Rumelihisari. מזג אוויר כאן די דומה לישראל. המחירים כאן קצת יותר זולים מישראל, אוכל טעים ארוחות משגעות עם הקינוחים המתוקים, שווארמות מצוינות בכל פינה. אפשר לצאת ליום טיול לאיי הנסיכים, עם בתי קפה מדרחוב שמש ותיירים.

העיר רבאט מרוקו

היפים בהודו

היפים בהודו

סגפנות בהודו - סאדו - באבאות

סגפנות בהודו - סאדו - באבאות

החיפושיות בהודו

החיפושיות בהודו

באבא בהודו

הינדואיזם בהודו

מהאטמה גנדי

מהאטמה גנדי - אבי האומה הודו