פוסטים

העיר אמסטרדם הולנד

העיר אמסטרדם הולנד
צוות ביטיפלוס

צוות ביטיפלוס

אמסטרדם היא בירת הולנד, עיר עם כמעט מיליון תושבים. נמצאת על חוף הים של אירופה המערבית עם הפנים לאנגליה. כולל רצועות חוף באורכים מדהימים. מיליוני תיירים פוקדים את אמסטרדם מידי שנה. המוטו העיקרי הוא הסקרנות. איך זה לחיות בתוך מים.

מזג אוויר דומה לאנגליה, גשם קריר ערפילים בחוף. הקיץ כאן בחודשים יוני יולי אוגוסט. מנמל העיר יוצאים למשטים אל תוך הים הצפוני עד סקוטלנד. גירוש ספרד סיפק לאמסטרדם אוכלוסיה איכותית שנתנה את סימנה בכל העיר. אמסטרדם מורכבת משמונה מחוזות בהתאם לכיווני רוחות השמים צפון מזרח דרום מערב. לעיר שדה תעופה פרטי, תחבורה ציבורית טובה, אופניים וסירות. עם דירוג אלפא גבוה.
נקודות עיניין סיורים בעיר: שוק ווטרלופליין/שוק הפרחים בלומנמארקט/שוק דפר/קווי ההגנה של אמסטרדם. רחובות ראשיים לסיור: ודנבריסטראט/דאמראק/קלוורסטראט/ליידססטראט . כיכרות חמודים : וטרלופליין/ספאו/ מוזאומפליין/נורדרמארקט. שני גני חיות למי שאוהב: אני לא! אתרים טעוני ביקור :בית הכנסת הגדול של אמסטרדם/הארמון המלכותי של אמסטרדם/בזיליקת ניקולאס הקדוש. ועוד 20 גלריות ומוזיאונים כיד המלך./חובה : המוזיאון להיסטוריה יהודית  /בית הכנסת הפורטוגזי/

טיסות לאמסטרדם 

העיר רבאט מרוקו

היפים בהודו

היפים בהודו

סגפנות בהודו - סאדו - באבאות

סגפנות בהודו - סאדו - באבאות

החיפושיות בהודו

החיפושיות בהודו

באבא בהודו

הינדואיזם בהודו

מהאטמה גנדי

מהאטמה גנדי - אבי האומה הודו