פוסטים

העיר האנוי

העיר האנוי
צוות ביטיפלוס

צוות ביטיפלוס

בירת וייטנאם היא העיר האנוי, עיר של שדה תעופה הבינלאומי , עם כ 7 מיליון תושבים נחמדים. שרובם מתנייעים על אופנועים. "ים האופנועים". מיקום העיר הוא צפון המדינה על הנהר האדום.

מזג אוויר מעולה , כאשר קרירות הצפון מורגשת. השווקים כאן מבוססים על חנויות קטנות, צמודות אחת לשנייה. אפשר לקנות הכל במחירים מצחיקים. אתרי תיירות שחובה על כל מטייל הם קצת כמו רשימה :
פגודת העמוד הבודד (One Pillar Pagoda),  דומה לפרח הלוטוס שעומד על גבעול אחד. 10 מדרגות אתם בתוך מקדש  3 מטר מרובע. פרחים נרות ודמויות מושא לשאת תפילה. מסביב לפגודה ברכת מים עם דגים  קדושים, לא לגעת ולא לזרוק לחם. בסמוך מקדש הבשמים. הארמון-הנשיאותי  : עם סגנון צרפתי .כי צרפתים בנו אותו , איך לא. לא רחוק נמצא המאוזוליאום , כבוד גדול ל הו צ’י . זהו מבנה ענק, כך גם התור כדי להיכנס אליו, עד שעה 11 בבוקר כדי לראות את גופת המנהיג הדגול שוכב במבנה זכוכית. לא מצלמים ולא עומדים 10 דקות אתם בחוץ. בחוץ רחבת צילומי הקבוצות. במרכז העיר : אגם הואן קיאם חמוד , קדימה לאתר הבא. תיאטרון בובות המים Thang-Long-Water אטרקציה ייחודית לוייטנאם חובה לראות פעם אחת כדי ליזכור חוויה חד פעמית. מקדש נגוק סון (Ngoc Son) שווה ביקור לא חובה. העיר העתיקה : מחייבת סיור ממצה, כדי להמשיך להכנס לאווירה של וייטנאם. כמובן שווקים קטנים עם דוכני מכירה תוצרת מקומית. מוזיאונים כבקשתכם :    מוזיאון הכלא הואה לו ,מוזיאון הו צ’י מין , מוזיאון הצבא, מוזיאון הנשים,   המוזיאון להיסטוריה, אומנות,  ותרבות. אוכל מצויין במסעדות, לא כשר. מחיר קל לכל כיס.

העיר רבאט מרוקו

היפים בהודו

היפים בהודו

סגפנות בהודו - סאדו - באבאות

סגפנות בהודו - סאדו - באבאות

החיפושיות בהודו

החיפושיות בהודו

באבא בהודו

הינדואיזם בהודו

מהאטמה גנדי

מהאטמה גנדי - אבי האומה הודו