פוסטים

העיר מיאמי

העיר מיאמי
צוות ביטיפלוס

צוות ביטיפלוס

נכון מיאמי היא לא עיר הבירה של פלורידה אלא טלהסי.  עקב מיעוט האטרקציות בעיר הבירה למעט מיספר אוניברסיטאות שאינן יעד תיירות, החלטנו לגעת בעיר החגיגות על הים.   טיסה לרצועת חוף המקסימה של ארה"ב אם יש עיר שהיא השער של ארה"ב – הרי שזו מיאמי. זוהי  אחת מהנקודות הדרומיות ביותר בארה"ב, והיא מהווה גשר בינה לבין אמריקה הלטינית. על כן, טיסה למיאמי תוביל אתכם לעיר מיוחדת ומרתקת. זו לא עוד עיר אמריקאית רגילה. טיסה לכאן תוביל אתכם לעיר שיש בה לבנים, מקסיקנים, קובנים, שחורים, ועוד תערובת שלמה של עמים – כולם חיים ביחד בדו קיום נהדר, לאור ערכי האומה האמריקאית. אך לפני כן – איך בעצם אפשר להגיע לעיר האורות?

כל המידע על הטיסות למיאמי : יש שלוש אפשרויות מרכזיות בכל מה שנוגעת להזמנת טיסה . הראשונה היא לעשות זאת דרך אל על הישראלית. השנייה היא לפנות לחברות התעופה האמריקאיות כמו יונייטד איירליינס ודלתא. האפשרות השלישית היא לפנות לחברות תעופה זרות אחרות, בעיקר מאירופה כמו לוט ובריטיש איירוויז, ודרכן להזמין טיסה למיאמי, שתהיה עם חניית ביניים באירופה. חלק ניכר מהטיסות מישראל  הן טיסות ישירות, מאחר שמדובר על טיסה של 12 שעות, דבר שבהחלט אפשרי עבור ישראלים רבים. עם זאת, כמובן שחניית ביניים היא אופציה למי שמעוניין בכך. כאשר אתם תנחתו במיאמי, כמו בחשבון שנמל התעופה MIA הוא מהגדולים, הצפופים והמרשימים ביותר בעולם, שכן יש ממנו טיסות שיוצאות ללא פחות ממאות(!) יעדים שונים ברחבי העולם.
מה מיאמי מציעה לכםמי שעולה על טיסה יוכל להגיע כמובן לעיר שיש בה תיירות נופש מדהימה. רצוי מאד לגשת לרצועת מיאמי ביץ' המפורסמת, ושם ליהנות מהמסעדות, בתי הקפה והמועדונים השונים. מי שמגיע, יכול להמשיך ישר לשיט סביב  החופים- דבר מומלץ במיוחד. אפשר לבקר במדרחוב של רחוק לינקולן שמשחזר את אמריקה הישנה, אפשר לצאת לביצות האוורגליידס  , ויש עוד שפע של אפשרויות.

 

העיר רבאט מרוקו

היפים בהודו

היפים בהודו

סגפנות בהודו - סאדו - באבאות

סגפנות בהודו - סאדו - באבאות

החיפושיות בהודו

החיפושיות בהודו

באבא בהודו

הינדואיזם בהודו

מהאטמה גנדי

מהאטמה גנדי - אבי האומה הודו