פוסטים

העיר זנזיבר סיטי

העיר זנזיבר סיטי
צוות ביטיפלוס

צוות ביטיפלוס

 יוצאים בקרוב לחופשה? החלטתם לנצל את ימי החופש כדי לטוס לחו"ל, ולהתרחק מכל ההמולה וקצב החיים המטורף כאן בארץ? מחפשים יעד מיוחד, יוצא דופן ולא מאוד מתוייר? זנזיבר עשוי להיות המקום המושלם בשבילכם, תגיעו לבירת גן עדן של אזור אפריקה איי זנזיבר . נדרש  להוציא ויזה.

כאן תקבלו חוויה משובחת : שילוב של שקט ושלווה על חופי הים, עם חוויה אורבאנית וחיי לילה סוערים. וטבע בספארי טרק זנזיבר. שיט בין האיים. לפיכך עליכם לדעת למה לצפות ! זנזיבר הם קבוצת איים  עם שייכות לרפובליקה המאוחדת של טנזניה השוכנת במזרח אפריקה. תנועה עם שירות האוטובוסים המקומי.אתם בגן קסום שמתאים לרומנטיקנים ולזוגות אוהבים,  מאפשר לכם ליהנות מבטן-גב על חול לבן , תחת עצי קוקוס באווירה אקזוטית, שלרוב אנחנו פוגשים רק בחלומות. אף על פי שהאי הוא חלק בלתי נפרד מטנזניה, מתקיימות באי בחירות לנשיאות, כאשר תפקידו של הנשיא הוא לנהל את העניינים הפנימיים במקום.

את חבל הארץ הזה ניתן לחלק לשני חלקים: חלק אחד הוא החלק של החופים, שהם המקום לרבוץ בו, לצלול וליהנות משקט ושלווה שרק הים מאפשר, ואילו החלק השני הוא החלק העירוני הנקרא סטון טאון (Stone Town). כמו בכל עיר, גם בחלק זה ניתן למצוא מלונות יוקרתיים, מסעדות פאר, חיי לילה תוססים בארים ומועדונים לרוב . חוויות נוספות:  צלילה ורכיבה על סוסים על החוף. זנזיבר הוא גם אי של תבלינים, וכדי להתרשם מהריחות, מהארומה ומהייחודיות ניתן לסייר בשדות התבלינים הפתוחים למבקרים.האווירה הקסומה שקיימת באי והשלווה השוררת בו, לא יכולים להעלים שנים של עבדות. עד סוף המאה ה- 19 נסחרו בכיכר השוק של האי גברים, ילדים ונשים, כאשר האי בכללו שימש מרכז סחר לעבדים שחורים, שנוהל כולו על-ידי מוסלמים.תושבי האי שאינם עוסקים בתיירות, מתפרנסים בעיקר מחקלאות או מדייג.כסף לתיירים דולר, תביאו איתכם.אוכל: המטבח המקומי מבוסס על אורז ועל פירות ים בעיקר, כאשר לקינוח ניתן להתפנק בחגיגה של פירות, שכמותם ניתן למצוא רק באזורים טרופיים.

חשוב: קחו בחשבון מדינה מוסלמית אל תהיו גיבורים, הצניעו נטיות חד מיניות, זה מחוץ לחוק.

העיר רבאט מרוקו

היפים בהודו

היפים בהודו

סגפנות בהודו - סאדו - באבאות

סגפנות בהודו - סאדו - באבאות

החיפושיות בהודו

החיפושיות בהודו

באבא בהודו

הינדואיזם בהודו

מהאטמה גנדי

מהאטמה גנדי - אבי האומה הודו